O nás

Dent Away Global

Po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle sme v roku 2009 v USA založili spoločnosť DENT AWAY GLOBAL a od začiatku je naša špecializácia oprava karosérii áut poškodených krupobitím bez lakovania PDR technológiou (PAINTLESS DENT REMOVAL).

Od nášho vzniku sme vybudovali silný profesionálny tím odborníkov na kompletné zabezpečenie opráv od manažmentu až po samotné opravy, so skúsenosťami a praxou s PDR opravami áut bez lakovania po celom svete (USA, Canada, Austrália, Južná Afrika, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Holandsko atď.) Máme za sebou tisícky opravených áut poškodených od KRUPOBITIA, všetkých svetových značiek a rovnaký počet spokojných zákazníkov po celom svete.

Naša spoločnosť DENT AWAY GLOBAL má vyškolených viac profesionálnych tímov na opravu áut poškodených krupobitím PDR technológiou a keďže jeden z našich najlepších tímov tvoria slovenskí PDR technici, rozhodli sme sa v roku 2012 otvoriť pobočku aj na Slovensku. Toho času máme na Slovensku dve pobočky špecializujúce sa na opravu poškodených áut od krupobitia bez lakovania PDR metódou, ktoré fungujú celoročne a to pobočka v PREŠOVE a pobočka v KOŠICIACH. Avšak PDR opravy vykonávame po celej SR podľa potreby a dopytu.

Poškodené autá od KRUPOBITIA sme schopní v čo najkratšom čase opraviť na území celej SR. Popri našich pobočkách v USA a na Slovensku, sme otvorili pobočku aj v Kanade. Veríme, že naše celosvetové skúsenosti a prax budú pre vás dostatočným garantom našej kvality a budeme radi, ak sa na nás s doôverou obrátite v prípade vašho poškodeného auta od KRUPOBITIA.

Oprava áut po krupobití

Naša spoločnosť DENT AWAY GLOBAL má vyškolených viac profesionálnych tímov na opravu áut poškodených krupobitím PDR technológiou a keďže jeden z našich najlepších tímov tvoria slovenskí PDR technici, rozhodli sme sa v roku 2012 otvoriť pobočku aj na Slovensku.

Globálne zastúpenie

Člen NAPDRT

Naša spoločnosť Dent Away Global je členom National Alliance of PDR Technicians

Aktuálna spolupráca

Pokiaľ vaša lokalita bola zasiahnutá krupobitím s poškodením vašich vozidiel, ako aj vozidiel vašich zákazníkov ponúkame vám možnosť ich rýchlej opravy bez lakovania.


Prečo si vybrať práve nás?

S firmou Dent Away Global získate profesionálny tím na kompletne zabezpečenie od manažmentu až po samotnú opravu s dlhoročnými skúsenosťami po celom svete.

  • Špeciálny cenník priamo pre vás.
  • Plne vyškolený tím využívajúci najnovšie technológie v oblasti PDR.
  • Možnosť opravy u vás, ako aj v našich priestoroch.
  • Poučenie vášho tímu na oboznámenie sa s procesom opravy pre informovanie vašich zákazníkov.
  • Mobilný servis po celej SR.

Autopredajne

Poisťovne

Autolakovne

Autopoisťovne

Autoumyvárne

Súkromné vozidlá

Autovýrobcovia

Firemné vozidlá

Zaplatíme Vám spoluúčasť až do

Máte v poistke spoluúčasť? NEVADÍ! U nás máte ZĽAVU na spoluúčasť až do – 100%. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku ZADARMO!

100%

Zaujali vás naše služby?

Máte záujem o naše služby a potrebujete opraviť auto po krupobití? Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíte cez náš kontaktný formulár.