O nás – Dent Away Global

O nás

Dent Away Global

Po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle, sme v roku 2009 v USA založili spoločnosť DENT AWAY GLOBAL a od začiatku je Naša špecializácia oprava karosérii áut poškodených krupobitím bez lakovania PDR technológiou ( PAINTLESS DENT REMOVAL ).

Od nášho vzniku sme vybudovali silný profesionálny tím odborníkov na kompletné zabezpečenie opráv od manažmentu až po samotné opravy, so skúsenosťami a praxou s PDR opravami áut bez lakovania po celom svete (USA, Canada, Austrália, Južná Afrika, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Holandsko atď.) Máme za sebou tisícky opravených áut poškodených od KRUPOBITIA, všetkých svetových značiek a rovnaký počet spokojných zákazníkov po celom svete.

Naša spoločnosť DENT AWAY GLOBAL má vyškolených viac profesionálnych tímov na opravu áut poškodených krupobitím PDR technológiou a keďže jeden z našich najlepších tímov tvoria Slovenskí PDR technici, rozhodli sme sa v roku 2012 otvoriť pobočku aj na Slovensku.Toho času máme na Slovensku dve pobočky špecializujúce sa na opravu poškodených áut od krupobitia bez lakovania PDR metódou, ktoré fungujú celoročne a to pobočka PREŠOV a pobočka KOŠICE, ale PDR opravy vykonávame po celej SR podľa potreby a dopytu.

Poškodené autá od KRUPOBITIA sme schopní, v čo najkratšom čase opraviť na území celej SR. Popri Našim pobočkám v USA a na Slovensku, sme otvorili Našu pobočku aj v Canade. Veríme, že Naše celosvetové skúsenosti a prax budú pre Vás dostatočným garantom Našej kvality a budeme radi, ak sa na Nás s doverou obrátite v prípade Vašho poškodeného auta od KRUPOBITIA.

Oprava aut po krupobití

Naša spoločnosť DENT AWAY GLOBAL má vyškolených viac profesionálnych tímov na opravu áut poškodených krupobitím PDR technológiou a keďže jeden z našich najlepších tímov tvoria Slovenskí PDR technici, rozhodli sme sa v roku 2012 otvoriť pobočku aj na Slovensku.

Globálne zastupenie

Člen NAPDRT

Naša spoločnosť Dent Away Global je členom
National Alliance of PDR Technicians

Zaujali vás naše služby?

Máte záujem o naše služby a potrebujete opraviť auto po krupobití ? Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíšte cez náš kontaktný formulár.