Oprava karosérií po krupobití bez lakovania PDR – Dent Away Global

Oprava karosérií po krupobití bez lakovania PDR

Oprava áut po krupobití

Naša špecializácia je oprava karosérii áut poškodených od KRUPOBITIA špeciálnou technológiou PDR bez poškodenia laku. Poškodené vozidlá po krupobití sme schopní, v čo najkratšom čase opraviť v jednej z našich pobočiek KOŠICE, PREŠOV alebo kdekoľvek na území celého SLOVENSKA.

Veríme, že Naše celosvetové skúsenosti a prax budú pre Vás dostatočným garantom našej kvality a budeme radi, ak sa na Nás s dôverou obrátite v prípade Vášho poškodeného auta od KRUPOBITIA.Bez lakovania


Záruka a garancia


Zľava na spoluúčasť


Rýchla oprava


Obhliadka zdarma


Pomoc s poistením


ECO oprava


S nami ušetríte


Sme tím expertov


Opravy po celej SR

Opravy po krúpoch a krupobití

Opravy aut po krúpoch a krupobití je naša hlavná činnosť, ktorú vykonávame už dlhé roky. Opravy sú vykonávané technológiou PDR (Paintless Dent Repair), s ktorou máme najlepšie skúsenosti.

Technológia PDR opravy je postavená na postupnom a jemnom vytláčaní jamiek a preliačin po krupobití do pôvodného stavu, čím sa dosiahne dokonalá rovnosť dielu a postupne celého auta, pričom sa využíva pamäť plechu a vozidlo po oprave vyzerá dokonale, ako pred poškodením.


Vyrovnanie jamiek a preliačin

Dokážeme opraviť plechové a hliníkové diely na karosérii automobilu od jamiek, preliačin spomínanou technológiou PDR. Cez naše ruky prešli mnoho aut v rôzných krajinách a opravili sme tisícky jamiek na karosériách aut. Zverte vaše auto po profesionálom!

"Naša bezlaková oprava sa o Vaše autá postará"

Zaplatíme Vám spoluúčasť až do

Máte v poistke spoluúčasť? NEVADÍ! U nás máte ZĽAVU na spoluúčasť až do – 100%. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku ZDARMA!

100%

Zaujali vás naše služby?

Máte záujem o naše služby a potrebujete opraviť auto po krupobití ? Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíšte cez náš kontaktný formulár.